Avame hääletuse erakorralisteks valimisteks. Hääletus toimub juba tuttaval Citizen OS platvormil. Hääletamiseks tuleb sisse logida ID-kaarti, Mobiil-ID või Smart-IDga. Iga kandidaadi kohta tuleb eraldi hääletada, tehes enda otsuse: poolt, vastu, erapooletu. NB! linki avades asub täpsem hääletuse kirjeldus lehe allosas. Hääletada saab kuni 28.11.2022

Juhatuse kandidaat:

Evelin Simisker, SA Pärnu Haigla

Alustasin õppimist 1999. aastal Tartu Meditsiinikoolis, siis veel täiesti uuel erialal, mida Eestis sel viisil varem õpetatud polnud – radioloogiaõde. Õppima asudes polnud mul ettekujutust, mida antud amet endast täpselt kujutab. Teadsin, et töö on patsientidega haiglas ja röntgenist olin ka kuulnud. Varasem kokkupuude radioloogiaga oli napp – olin ise ühe korra käinud “kopsupilti tegemas”. Lõpetasin radioloogiatehnikuna Tartu Tervishoiu Kõrgkooli 2003.aastal, minu kursus on I lend, kes radioloogiatehnikutena lõpetasid. Esimene töökoht oli mul juba kooli ajal. Peale II kursuse praktika läbimist alustasin töötamist abiradioloogiatehnikuna Tartu Ülikooli Kliinikumis röntgenikabinettides ja kompuutertomograafias. Oma panuse olen andnud ka tulevaste radioloogiatehnikute koolitamisesse. Peale lõpetamist andis Tartu Tervishoiu Kõrgkool mulle võimaluse tudengitele õpetada projektsiooniõpetust (nii teoorias kui eelkliinilistes praktikumides) ning viisin läbi kompuutertomograafia praktikume. Üliõpilaste juhendamine on mulle hingelähedane siiani, “voolime” ju neist endale parimaid tulevasi kolleege. Tartu Ülikooli Kliinikumis töötasin kokku 16 aastat. Alates 2017. aasta suvest elan ja töötan Pärnus. Igapäevaselt teen uuringuid peamiselt kompuutertomograafia kabinetis kuid ka röntgen pole mulle võõras. Lisaks olen kompuutertomograafia kabineti vastutav radioloogiatehnik. 
Olen oma erialavalikuga sedavõrd rahul, et minu puhul kehtib ka lause: mu hobi on mu töö. 
ERTÜ liikmeks astusin juba õpingute ajal. ERTÜ juhatusse kuulusin aastatel  2003-2005. Samuti olen ERÜ liige. Kutsekomisjoni liige olen olnud läbi mitmete koosseisude ning kuulun sinna ka täna.

Volikogu kandidaadid:

  1. Eleri Uibo – SA Pärnu Haigla

Olen hariduselt radioloogiatehnik, elan Tartumaal ja töötan Pärnus. Olen lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkooli 2009 ja Anglia Ruskin University (MSc) 2015 aastal. Radioloogiatehnikuna töötamist alustasin varakult, juba õpingute ajal, töötades abiradioloogiatehnikuna erinevates Eesti haiglates. Pärast lõpetamist asusin tööle Tartu Ülikooli Kliinkumi, aga juba aasta hiljem liikusin edasi Inglismaale, kus töötasin 6,5 aastat Londoni erinevates haiglates. Lisaks radiodiagnostilistele uurigutele (MRT, KT ja röntgen) oman kogemust ka kiiritusravis. Alates 2021 aasta novembrist töötan Pärnu Haiglas kvaliteedijuhina. Olen aktiivne liige ERTÜs ja ERÜs.

  1. Kirk Link – SA Ida-Tallinna Keskhaigla

Minu nimi on Kirk ja olen radioloogiatehniku eriala vilistlane alates aastast 2017. Sisuliselt olen ühte isandat teeninud seitse aastat. Ida-Tallinna Keskhaiglas olen abitehnikuna alustanud ning siia ka jäänud, liikudes röntgenist otse MRT-sse. Päris kire oma töö vastu leidsin siis, kui tahtsin päriselt aru saada magneti parameetritest, mis on juhatanud mind lugema füüsikat. Tunnen taas, et mida rohkem õpin, seda enam selgub, kui vähe ma tean. Olen kahe lapse isa ning olematul vabal ajal üritan midagi erialast lugeda või end füüsiliselt vormis hoida.

  1. Reelika Hlevnjuk – SA Raplamaa Haigla

Olen olnud radioloogiatehnik aastast 2005, alates 2002 aastast alustasin aga tööd abiradioloogiatehnikuna Tartu Ülikooli Kliinikumis – seega erialaga seotud 20 aastat.
Selle aja jooksul olen töötanud erinevate haiglate (TÜK, ITK, RMH, PERH) erinevates modaliteetides (RÖ, KT, nukleaarmeditsiin) nii radioloogiatehnikuna kui juhtival positsioonil. Kaks aastat jälgisin radioloogiatehnikute tegemisi eemalt, proovides ära hoopis teise valdkonna töö, kuid armastus õpitud eriala vastu tõi mu radioloogiasse tagasi. Olen radioloogiatehnik personalijuhtimise magistrikraadiga.
Radioloogiatehnikute Ühingu volikogusse olen kuulunud ka varasemal perioodil, seega soov eriala arengutes ja paremas toimimises kaasa rääkida ei ole võõras. Soovin kuuluda MTÜ Eesti Radioloogiatehnikute Ühingu volikogu koosseisu, et radioloogiatehnikud oleksid pildis ja meie sõna oleks kuulda.